تهران – نارمک بزرگراه رسالت پلاک 640 واحد 8
021-77273160-2
خانهردیاب

ردیاب چیست ؟

جی پی اس مخفف کلمات Global Positioning System می باشد. یعنی سیستم موقعیت یاب جهانی. پس GPS یک وسیله الکترونیکی می باشد که با نصب آن در خودرو و  یا موتورسیکلت  یا همراه داشتن توسط پرسنل و یا حیوانات، می توان در هر لحظه ضمن اطلاع از آخرین موقعیت و وضعیت آن، تحلیل ها و گزارش های متنوعی از اطلاعات دریافتی از دستگاه بدست آورد.

 

مزایا استفاده از ردیاب خودرو :

تفکر اینکه ردیاب تنها برای مشاهده موقعیت خودرو یا پرسنل می باشد، تصور اشتباهی است. ردیابی تنها یکی از نتایج استفاده از GPS می باشد. از مهمترین نتایج استفاده از GPS برای خودرو می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. رهگیری خودرو به محض سرقت خودرو
 2. دریافت هشدار به محض جابجایی خودرو
 3. دریافت هشدار به محض باز شدن درب خودرو
 4. دریافت هشدار به محض تغییر در درجه حرارت و یا یکی از پارامتر های مد نظر داخل خودرو
 5. دریافت هشدار به محض شتاب ناگهانی خودرو نظیر چپ کردن خودرو، ترمز ناگهانی و …
 6. گزارش دقیق پیمایش خودرو در طی بازه زمانی
 7. گزارش دقیق مصرف سوخت خودرو در طی بازه زمانی
 8. اطلاع از سرعت های غیر مجاز خودرو شامل زمان و موقعیت
 9. اطلاع از ورود یا خروج خودرو به محدوده های تعریف شده
 10. دریافت هشدار در زمان مناسب در خصوص سرویس های دوره ای خودرو شامل بیمه، تعویض روغن، تعویض تسمه تایم و … براساس شرایط تعیین شده براساس زمان یا کارکرد به صورت پیامکی یا درون برنامه ای
 11. ثبت سوابق تعمیراتی خودرو و در اختیار داشتن اطلاعات کامل از این سوابق و امکان تحلیل این سوابق

 

برای ردیابی خودور یا پرسنل چه کارهایی باید انجام داد:

برای ردیابی هر جسم متحرکی می بایست روال ذیل به اجرا در آید:

 1. خرید GPS مناسب متحرک: ردیاب مناسب خودرو و یا پرسنل با یکدیگر متفاوت می باشند. لذا قبل از خرید دستگاه می بایست به این موضوع توجه داشته باشید.
 2. تهیه سیم کارت : برای ارتباط دستگاه با سرور می بایست یک عدد سیم کارت برای دستگاه تهیه و به اندازه مناسب اینترنت آنرا شارژ گردد
 3. نصب دستگاه بر روی خودرو: پس از تهیه دستگاه، می بایست دستگاه توسط یک نفر متخصص که آشنایی کامل به شرایط نصب و تنظیم آن داشته باشد، نصب شود
 4. معرفی دستگاه در نرم افزار و استفاده از آن: با طی کردن مراحل فوق، جهت مشاهده خودرو یا پرسنل بر روی نرم افزار، لازم است که مشخصات دستگاه و خودرو در نرم افزار ردیاب تعریف گردد.

 

چه ردیابی خریداری کنیم

ردیاب هم مانند هر وسیله الکترونیکی از اجزاء مختلفی تشکیل شده است. از مهمترین این اجزاء می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. ماژول GPS : هر چقدر این ماژول با کیفیت تر باشد، دقت اطلاعات ارسالی بیشتر خواهد بود و در نتیجه محاسبات مربوط به پیمایش و سوخت با دقت بیشتری انجام می پذیرد.
 2. باطری داخلی : این باطری برای زمانی که برق وسیله قطع می گردد به کار می آید. بنابراین هر چقدر کیفیت این قطعه بیشتر باشد، در زمان قطع برق خودرو دستگاه بیشتر فعال خواهد ماند.
 3. حافظه داخلی : با توجه به اینکه دستگاه اطلاعات خود را از طریق بستر موبایل ارسال می‌نماید. لذا زمانی که این بستر ارتباطی قطع باشد، اطلاعات در حافظه دستگاه ذخیره می‌گردد و به محض برقراری ارتباط، اطلاعات ذخیره شده به سرور ارسال می گردد. بنابراین حجم مناسب حافظه داخلی، نقش مهمی در میزان اطلاعات ذخیره شده ایفاد می‌نماید.
 4. آنتن های GPRS و GPS و کیفیت ساخت دستگاه : داخلی بودن آنتن ها و کیفیت بالای آنها و نیز کیفت ساخت بدنه و مقاومت در مقابل گرد و غبار و آب و تکان، نیز از پارامتر‌های مهم در دستگاه می باشد.

پس به هیچ عنوان به دنبال خرید دستگاه های ارزان و بی نام نشان نباشید. دستگاهی خریداری نمایید که مشخصه های ذیل را شامل شود :

 1. نرم افزار های زیادی آنرا پشتیانی می نمایند و نرم افزار آن انحصاری نباشد.
 2. نرم‌افزارهایی که سرور آن داخل کشور نمی باشند و در کشور چین قرار دارند به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و چه بسا بعد از مدت محدودی به دلیل قطع ارتباط با این نرم افزار، کل هزینه صرف شده به هدر رود و دستگاه، دیگر قابل استفاده نخواهد بود. این مشکل در دوربین های IP به کرار رخ داده است.
 3. از سابقه خوبی در کشور بهره مند باشد: دستگاه های بی نام و نشان را به هیچ عنوان استفاده ننمایید. از دستگاه هایی که بعنوان برند داخلی مطرح می شوند ولی در واقع تنها قاب آن ایرانی بوده و تمامی محتوای و نرم افزار آن چینی می باشند، به هیچ عنوان استفاده ننمایید.

شما می توانید قبل از خرید، از مشورت رایگان کارشناسان شرکت رایان اندیشه نصر در این زمینه بهره مند شوید. لذا می توانید با ما با شماره 2-77273160 درارتباط باشید.

برای استفاده از این قابلیت ها چقدر باید هزینه کرد:

 1. هزینه خرید دستگاه :هزینه خرید دستگاه از 000ر600 تومان تا 000ر000ر2 تومان بسته به قابلیت های مد نظر می باشد
 2. هزینه سیم کارت حدود 000ر10 تومان می باشد
 3. هزینه نصب بین 000ر70 تومان تا 000ر120 تومان بسته به نوع خودرو می باشد.برای ردیاب شخصی یا حیوانات هزینه برای نصب پرداخت نمی شود
 4. هزینه نرم افزار : در صورت خریداری دستگاه از شرکت رایان اندیشه نصر، هزینه نرم‌افزار رایگان می باشد

شرایط همکاری در فروش

از شرکت ها و یا اشخاصی که علاقه مند به همکاری در فروش GPS با شرکت رایان اندیشه نصر می باشند دعوت بعمل می آید که مشخصات خود را از طریق فرم ذیل تکمیل و ارسال نمایند.

شرایط همکاری

شرکت به ازای فروش هر دستگاه GPS مبلغ 000ر000ر1 ریال بعنوان حق الزحمه به بازاریاب پرداخت می‌نماید.

شرایط اطلاع بازاریاب از میزان فروش

به هر بازاریاب یک کد اختصاصی تخفیف تخصیص داده می شود که مشتریان بازاریاب با ورود این کد از 000ر250 ریال تخفیف بهره مند می گردند. لذا بازاریاب با ورود به پنل کاربری خود می تواند از تعداد خرید‌های صورت پذیرفته از طریق کد تخفیف خود مطلع گردد.

شرایط تسویه

تسویه شرکت با بازاریاب، 15 روزه می باشد.

تجربه شرکت رایان اندیشه نصر در خصوص راه اندازی سامانه های ردیاب

شرکت رایان اندیشه نصر در راستای تولید نرم افزار بومی و مطابق با نیاز صنعت های مختلف از سال 1384  فعالیت خود را در این زمینه شروع نمود. از اینرو در طی این مدت بیشتر تمرکز خود را در هماهنگی و انطابق با انواع سخت افزار های موجود در بازار اعم از سخت افزارهای ایرانی و خارجی نموده است و هم اکنون سامانه ردیاب این شرکت بیش از 1100 مدل مختلف سخت افزار را پشتیبانی می نمایند. از اینرو این شرکت بعنوان بزرگترین عرضه کننده نرم افزار ردیاب در کشور فعالیت می نماید و هم اکنون بیش از 000ر20 خودرو و شخص تحت مدیریت سامانه این شرکت می باشند. از مهمترین کاربران سامانه ردیاب شرکت می توان به شرکت همراه اول، ادارات راه و شهرسازی استان ها، شرکت های گاز استانی ، شرکت های آب و فاضلاب استان، شرکت های آب منطقه ای، استانداری های کشور، شهرداری کشور و … نام برد

ورود به فروشگاه ردیاب

فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • عكس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • وزن
 • ابعاد
 • رنگ
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • فیلدهای سفارشی
مقایسه
X