به گزارش اتو امداد (به روز رسانی) یک ماشین بخش مهمی از زندگی روزمره بسیاری از افراد است. رانندگی با ماشین می تواند استرس زا باشد اما می تواند به شما آرامش و لذت را نیز بدهد.شناخت قطعات خودرو و آگاهی از اصول اولیه خودرو به درک بهتر نحوه عملکرد و نحوه انجام آن در شرایط مختلف کمک می کند.

اطلاعاتی درباره قطعات خودرو که برای یک راننده ضروری است !

اتو امداد در مورد قسمت هایی صحبت می کند که دانستن آنها در هنگام رانندگی مفید است.شناخت قطعات خودرو برای یک راننده واجب است . فقط نشستن روی صندلی راننده ، نگه داشتن فرمان و فشار دادن روی دستگیره گاز راننده خوبی نیست. شاید مهارت داشته باشید ، اما دانش قدرت است.

یک نقل قول بسیار معروف از سیسرو می گوید “ایمنی مردم باید بالاترین قانون باشد” که برای صاحبان خودرو به این معنی است که مراقبت از ایمنی خود و دیگران مهم است. یک راننده خوب خودرو می تواند از تصادفات اجتناب کند و می داند در صورت خرابی لاستیک خودرو یا مشکلات موتور باید چه کار کند. اجازه دهید در مورد قسمتهایی که دانستن آنها مفید است بیشتر بدانید .

لیست قطعات خودرو که باید قبل از رانندگی با خودرو بدانید

شناخت قطعات خودرو ؛

 1. باتری
 2. ترمز
 3. محور
 4. انژکتور سوخت
 5. پیستون
 6. کمپرسور تهویه مطبوع
 7. رادیاتور
 8. فن موتور
 9. کلاچ
 10. تایر زاپاس
 11. انتقال
 12. جذب کننده های شوک
 13. فیلتر هوا
 14. شمع
 15. مبدل کاتالیزوری
 16. صدا خفه کن
 17. فشار سنج تایر
 18. دینام
 19. مایع فرمان فرمان

آنها صد قطعه روی ماشین هستند ، اما ما فقط باید با چند قسمت شروع کنیم. تعمیر و نگهداری خودرو مهم است زیرا شما از ماشین خود به دفعات استفاده می کنید. هرچه بیشتر در مورد اتومبیل خود بدانید ، بهتر می توانید از آن استفاده کنید و مطمئن شوید که دیگران آن را به درستی تعمیر می کنند.

 

اکنون ما قطعات مختلفی را که ممکن است در آینده هنگام رانندگی با اتومبیل خود به شما کمک کنند ، بررسی می کنیم. در نهایت این دانش در مورد ماشین شما به دلیل اطلاع شما در هزینه شما صرفه جویی می کند .

برای خرید هرگونه لوازم یدکی از طریق اتو امداد با شماره 09307332303 و 02177273160 در ارتباط باشید .